Maxman | Resmi Satış Sitesi 39 TL TEL: 0545 767 89 58 Ürün Görseli

Maxman Kapsül Nasıl Kullanılır?

Sen erkeksin ve buradasın çünkü penis boyutunu arttırmak, ereksiyon korumak ve / veya daha iyi cinsel tecrübeye sahip olmak istiyorsun. Piyasaya düzinelerce bitkisel ilaç var, reçeteye ihtiyacınız yok ve Maxman IX Kapsülleri bu bitkisel ilaçlardan biridir.

 

Aweto, B bileşiği-B-2, Eurycoma longifolia Jack, Peru Ginsengi, Desi Tribulus, Epimedium, L-Arginin (HCL), Saggitatum Asetat, Nikotinat, Tongkat Ali ve diğer bitkisel yağları içeren bu erkek iyileştirici ilaçta pek çok doğal içerik var bitki esansları.

Peki bu malzemeler neler yapar ve siz daha tatminkar bir cinsel tecrübeye sahip olmak için nasıl çalışırlar?

Aweto iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılır (böylece bir ereksiyon elde edebilirsiniz). Peru Ginseng, aynı zamanda macca kökü olarak da bilinir, doğurganlık, erektil disfonksiyon ve cinsel istek uyandırmak için kullanılır. Eurycoma longifolia Jack cinsel yeteneklerini ve erkeklik güçlerini arttırmak için kullanılır. Epimedium ayrıca, erken boşalmayı, erektil disfonksiyonu tedavi etmek ve cinsel arzuyu artırmak için kullanılan azgın keçi otu olarak da bilinir. Desi Tribulus erkek hormonlarını arttırır ve penis boyutunu arttırır. Tongkat Ali, sperm kalitesini artırabilir. Nikotinat kan dolaşımına yardımcı olur. Son olarak, L-Arginin (HCL) erektil disfonksiyon ve erkek infertilitesine yardımcı olmak için kullanılır.

 

UYARI: Unutmayın, 1 Temmuz 2013’te Avustralya’nın TGA (Tedavi Gereçleri İdaresi), Maxman IX Kapsülleri üzerinde, bu üründe gizli bir ilacın bulunduğunu belirten bir tüketici uyarısı yayınladı. Maxman IX Kapsül, Viagra reçetesindeki aktif madde olan Sildenafil içerir.  Bu ürünü kullanmak yasadışıdır ve gümrük tarafından ele geçirilebilir. Bu ürünü kullanmayı seçerseniz, sağlığınıza zararlı olabileceği için çok dikkatli davranın. Bu özel formülasyonun değiştirildiğini gösteren bilgi var.

 

Maxman IX’in üç farklı üreticisi var ve bunların her biri Çin’den. Bu şirketler hakkında çok az bilgi var. Toplanan bilgiler, her biri nispeten yeni bir firma olduklarını ve ortalama 5 yıl veya daha kısa sürede iş hayatına girdiğini gösteriyor.

 

Maxman IX Capsules İncelemeler

 

Maxman IX Kapsülleri nispeten yeni ve birkaç yıldır piyasada. Bununla birlikte, ürünün online olarak çok az müşteri yorumları var – bulunanlardan bir kısmı olumlu. Tabii ki otların bu hapın veya Sildenafil’in başarısına katkıda bulunması halinde netlik kazanmıyor.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )