Maxman | Resmi Satış Sitesi 39 TL TEL: 0545 767 89 58 Ürün Görseli

maxman 3 ve maxman 4 arasında ki fark

Maxman ile Cinsel Birlikteliğinizin Tadını Çıkarın

Mutlu birlikteliklerin arkasında genellikle düzenli ve güzel bir cinsel hayat bulunur. Cinsel hayat sayesinde sıkıntıları, bunalımları, ihtiyaçları ve sorunları büyük ölçüde çiftler unutur. Her çift düzgün bir cinsel hayat yaşamak ister ama bazen bu partnerlerde oluşan cinsel sağlık problemleri nedeniyle gerçekleşmez ve partnerler sorunu çözmek yerine saklamayı tercih eder. Bu da daha çok problem doğurur partnerler ihtiyaçlarını karşılayamaz ilişkileri mutlu olmaz. Bunun gibi cinsel problemleri çözmek artık geçmiş yıllara göre çok daha kolaydır.

İlaç sanayisinin gelişmesiyle birlikte mucizevî birçok ürün keşfedilmiştir ve bunlardan birisi olan maxman erkeklerde görülen ereksiyon sorununa çözüm olarak üretilmiştir. Daha uzun bir ereksiyon sağlayan bu ürün ile birlikte ilişkinin ömrü de uzar ve partnerler daha uzun süre zevk alır. Bunların yanı sıra erken boşalmayı önler, cinsel performansı artırır. Böylelikle kavgasız ve sorunsuz daha mutlu bir ilişki yaşamamızda yardımcı olur.

Ürünün Kullanım Şekli

Kapsül olarak olanı su ile içilir. Krem olanı ise direkt cinsel bölgeye sürülen maxman 5 ilişkiden bir saat önce kullanılması ilişki öncesinde hazır olmanıza yardımcı olur. İlaçları güneş görmeyen serin bir yerde muhafız etmeniz gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafıza edilmelidir. 18 Yaşından küçüklerin kullanması kesinlikle sakıncalıdır. Sürekli ilaç kullanan insanların bu ürünü kullanmadan önce doktorundan onay alması gerekir. Ürünü belirtilen dozda kullanın ve istenmeyen yan etkisi oluşması durumunda doktorunuzla irtibata geçin. Ürünümüzü sitemizden kampanyalı olarak alabilirsiniz. Ürünümüzde kargo ücretsiz olup sorularınız için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )