Maxman | Resmi Satış Sitesi 39 TL TEL: 0545 767 89 58 Ürün Görseli

Maxman 12 kapsül

Maxman 12  kapsül Maxman 12 kapsül

Maxman 12 kapsül hakkın da sizler de bilgi almak istiyorsanız irtibat telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak konu ile ilgili bilgi alabilir ve aynı numaralar dan siparişlerinizi verebilirsiniz. Max man 3 ve max man 4 olarak sitemiz de yer almaktadır. İçeriğin de toplan 12 adet kapsül bulunmaktadır. Bu kapsüllerin her biri günlük kullanım için önerilmektedir. 1 gün de 1 kapsül den fazlasını almak kesinlikle yasaktır.

Max man kapsül aktivite den 30 dakika önce bol su ile alınması gerekmektedir. Alkol ile alımını kesinlikle önermiyoruz. Max man kapsül bir ilaç değildir ve sizleri her hangi bir hastalığa karşı tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle de ürün eczaneler de satılmamaktadır.

Sitemiz den verdiğiniz siparişler kısa sürede paketleme birimin de paketlenmek de ve sizlere gelmek üzere yola çıkmaktadır. Kargolarınız 1 ya da en geç 2 iş günü içerisin de adresinize ya da sizlere yakın olan kargo şubesine teslim edilmektedir. Ürünlerinizi kargo şubesin den teslim alırken isterseniz açıp kontrol edebilirsiniz. Bizim ile irtibata geçin yardımcı olalım…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )