Maxman | Resmi Satış Sitesi 39 TL TEL: 0545 767 89 58 Ürün Görseli

Cinsel İlişki Sonrası Ne Yapmam Lazım

Cinsel İlişki Sonrası Ne Yapmam Lazım

Orgazm süreleri kısa olan kadın ve erkekler için çoğu zaman ilişki sonrası birbirlerine sarılmak ve öpmek yeterli olmaktadır. Bir daha ilişkiye girmek istemezler ise daha fazla uyarılma gereksizdir. Erkekler kadınlara göre çok daha çabuk normal yaşama dönerken kadınlar belli bir süre daha cinsel sarhoşluğu üstlerinden atamazlar. Cinsel birleşimden sonra hemen uyumak isteyen erkek kadının bu durum da hemen ayılmak istemeyeceğini unutmamalıdır. Kadın ilişkiden sonra son mutluluğu eşinin onu okşaması ,ile yaşar yani erkeğin kadınını sevdiğinin göstergesidir.

Erkek ilişki sonrası kadınına hoş sözler söylemeli, onu dudaklarından, boynundan ve göğüslerinden öperek ona son mutluluğunu yaşatmalıdır ki kadını da ona öyle bir sevgi ile sarılsın ki aşk ateşinin olduğu anlaşılsın. Kadınların orgazmı erkeklere göre daha uzun süre de yaşandığı için erkeğin arkasını dönüp yatmaması bu açıdan çok büyük önem taşımaktadır. Her erkek bu şekil de eşine davranırsa kadınlar cinsel isteksizlik gibi bir rahatsızlık yaşamazlar ve mutlu bir cinsel yaşam geçirme şansını yakalarsınız.

Cinsel ilişki sonrasın da her iki tarafın da birbirini anlayışla karşılaması ve birbirlerini idare etmesi lazımdır. İlişki sonrasın da erkeğin mutlaka eşini orgazm dan çıkana kadar öpmesi, sarılması, okşaması gerekmektedir. Bu şekil de erkek eşini tatmin olacak ve isteklerini karşılamış olacaktır. Bu konu her zaman çok önemlidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )