Maxman | Resmi Satış Sitesi 39 TL TEL: 0545 767 89 58 Ürün Görseli

Cinsel hayatınız nasıl olmalı ?

Cinsel hayatınız nasıl olmalı ?Cinsel hayatınız nasıl olmalı ?

Sağlıklı bir cinsel hayat için hem kendinize dikkat etmeli hem de partnerinizin istediklerini gerçekleştirmeyi bilmelisiniz. Bilindiği gibi herkes aynı şeyden haz almaz, herkesin hoşuna giden farklı pozisyonlar bulunmaktadır. Zamanında “zevkler ve renkler tartışılmaz” adlı çok akıllıca bir söz edilmiştir. Dediğimiz gibi herkes farklı şeylerden hoşlanacağı için hem kendi hem de partnerinizin ortak noktalarını bulmanız sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmanızı sağlayacak ilk adım sayılabilir.

Özellikle erkekler cinsel hayatlarında daha fazla hareket ve aktivite ister ancak kadınlar genellikle çeşitli sürprizlerden yanadır. Eğer her iki taraf da birbirine istediğini verirse kesinlikle sizden iyisi olamaz. Bu nedenle iki tarafında birbirinin suyuna gitmeyi öğrenmesi, küçük sorunlardan büyük kavgalar çıkarmaması gerekir.

Eğer iki tarafta birbirinin isteğine saygı duyarsa kesinlikle sıkıntısız ve en iyi cinsel hayat yaşanabilir. Diğer yandan erkeklerin dikkat etmesi gereken önemli kurallardan biri de isteklerini pat diye dile getirmemeleridir. Eğer direk olarak söylerseniz kadın yanlış anlayabilir, biraz daha dolaylı yollardan, iltifatlar ile dile getirmeniz kolayca isteği kabul ettirmeniz anlamına gelir.

Cinsel hayatınız da olması gereken en önemli kurallar dan bir tanesi düzenli olarak cinselliği yaşamaktır. Cinsel hayatınızı düzenli olarak yaşadığınız da kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz.  Mutluluğu hiç bir zaman uzak da aramanıza gerek yoktur. Çok kolay hareketler ile daha mutlu beraberlikler yaşayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )